|
Pěvecký kroužek
V roce 2006/2007 navštěvovalo pěvecký kroužek 26 dětí z 1.-5. tříd. Děti se naučily mnoho nových písní, některé z nich si sami vybraly. V průběhu roku jsme absolvovali dvě vystoupení. Pásmo vánočních písní v Charitním centru Světlanka a taneční i pěvecké vystoupení na hudbu z pohádky Princové jsou na draka, které se konalo na konci školního roku v Bílém domě.
Š. Svěráková
|